KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14823217
nr 1482 3217
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Akvareller, Kustmotiv. Signerade, 20x29, ca: yttermått inklusive ram: 33x42, resp. 38x48, akvarell
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:42:36
14/8 20:25:59